O histórii VALIN

Spoločnosť VALIN, s.r.o. vznikla v roku 2006 s cieľom zabezpečovať podporné činnosti pre organizácie. Postupne sme vytvorili balík služieb, ktoré umožnia firmám redukovať náklady, zvýšiť konkurencieschopnosť a sústrediť sa na svoj core business.

O nás

Firma VALIN, s.r.o. bola založená v roku 2006 s cieľom ponúkať pomocné aktivity pre organizácie. S rozvojom sme prispôsobili spektrum služieb, ktoré spoločnostiam umožňujú znižovanie výdavkov, posilňovanie konkurencie a sústredenie sa na svoje hlavné podnikanie.
naturalis herbal essences balsam universal 500 ml

Stavebným kameňom firmy je distribúcia papierovej hygieny a čistiacich prípravkov, ako veľkoobchod, tak maloobchod. Sme exkluzívnym distribútorom produktov firmy Metsa Tissue, vrátane spotrebiteľskej línie TENTO a profesionálnych výrobkov značky KATRIN.

Ďalším základným pilierom je poskytovanie komplexných outsourcingových služieb od jedného dodávateľa, čo klientom umožňuje znižovať prevádzkové náklady a zintenzívniť sústredenie na hlavnú oblasť ich podnikania.

Naša spoločnosť dbá na osobný prístup k každému klientovi. Vďaka vysokému štandardu služieb, skúsenému vedeniu a kvalifikovaným pracovníkom si vybudovali stabilné miesto na trhu a získali množstvo spokojných zákazníkov rôznej veľkosti – od veľkých korporácií, cez hotelové komplexy až po menšie firmy nielen v Žilinskom kraji, ale po celom Slovensku.

Poskytujeme kvalitné produkty a dôveryhodné služby s dôrazom na spoločenskú zodpovednosť. Kladieme veľký dôraz na ochranu životného prostredia, podporujeme zdravotnícke zariadenia, vzdelávacie inštitúcie a neziskové organizácie. Prispievame tiež k rozvoju športu v regióne.

Náš tím

Ľubica Rýchliková

Manažér obchodu

Jana Jarabicová

Referent obchodu

Martina Funtíková

Vedúca strediska upratovania

Monika Čermáková

Vedúca strediska práčovne

Peter Goldammer

Vedúci strediska údržba a priemyselné čistenie

Erika Grajcariková

Sekretariát

Anna Marecová

Personálne oddelenie