PREDAJŇA ŽILINA

Značková predajňa výrobkov papierovej hygieny a čistiacich prostriedkov sa nachádza v areáli spoločnosti Valin s.r.o. v Žiline, adresa Pri Celulózke 1376. Pred predajňou je vyhradené bezplatné parkovisko, predajňa má nakladaciu rampu pre výdaj väčších objemov tovaru.
Otváracie hodiny:  Pondelok - Piatok od 8:00 do 16:00 hod.
Tel.: +421 41 5121 274, +421 41 5003 330

Okrem papierovej hygieny pre domácnosti ponúkame aj profesionálnu radu hygienického programu značky KATRIN, ktorú tvorí komplexná ponuka všetkých druhov zásobníkov a náplní. Je dôležité vybrať pre každý priestor to správne riešenie v oblasti hygieny. V našej vzorkovej predajni nájdete vystavené všetky zásobníky a náplne. Môžete si ich otestovať a s našou odbornou obsluhou vyberiete vždy najvhodnejšiu variantu.  Správny papier + správny zásobník = zníženie straty, menej odpadu a jednoduchšia cesta ku komfortu a hygiene návštevníkov:

-     Od luxusných reštaurácií až po malé podniky v susedstve.
-     Od populárnych futbalových štadiónov až po divadlá na úrovni.
-     Od náročných prostredí škôl až po nemocnice s vysokými nárokmi na hygienu.
-     Od moderných kancelárií až po priemyselné závody.

Zobraziť katalóg výrobkov Banchem.

Sortiment výrobkov BANCHEM: špeciálna dezinfekcia, profesionálne čistenie, produkty pre podniky, produkty pre spotrebiteľov, doplnkový sortiment.

Možnosť predaja:  maloobchod, veľkoobchod.
Veríme, že si k nám nájdete cestu a aj svoj obľúbený výrobok.

Zobraziť fotku. Zobraziť fotku. Zobraziť fotku. Zobraziť fotku. Zobraziť fotku.
Podniková predajňa papierovej hygieny Žilina za veľkoobchodné ceny *** AKCIA *** Toaletný papier TENTO PEARL WHITE, 3 vrstvy, biely, neparfumovaný, 8 ks – cena 1,59 € s DPH

PODNIKOVÁ PREDAJŇA
Spoločnosť VALIN s.r.o. prevádzkuje značkovú predajňu papierovej hygieny  spoločnosti Mesta Tissue Slovakia s.r.o.,
ktorá je držiteľom certifikátov FSC a PEFC - záväzok na trvalú udržateľnosť v oblasti papierových produktoch a aktuálnej dôležitosti udržateľnosti v lesnom hospodárstve. V ponuke sú produktové rady značiek TENTO a Lambi, ktoré pokrývajú kompletný sortiment výrobkov papierovej hygieny: toaletný papier, papierové utierky, hygienické vreckovky, kozmetické utierky a servítky. Sortiment papierovej hygieny dopĺňajú čistiace prostriedky od spoločnosti Procter & Gamble a výrobky od slovenského výrobcu BANCHEM s komplexnou ponukou profesionálnej rady aj prostriedkov pre domácnosť.
Výtvarná agentúra A1 © 2012